ההגדרות השתנו ונשמרו בהצלחה
צור קשר

שאלות ותשובות

האם ניתן לרכוש מוצרים ישירות מ DailyD ?

אתר dailyD אינו חנות מקוונת. dailyD מרכז מידע מעשרות חנויות מקוונות מהארץ ומהעולם המידע נסרק ומתעדכן מספר פעמים ביום. dailyD מציג את מוצרי החנויות, המחירים אך הקנייה עצמה מתבצעת באתר החנות, ולא באתר dailyD.

למי עלי לפנות לגבי מוצר שקניתי דרך dailyD?

אתר dailyD מרכז מידע מעשרות חנויות מקוונות מהארץ ומהעולם הדילים לא שלנו, ועל כן אינו אחראי על המוצרים הנרכשים בהתקשרות שבין הגולש לחנות. לפיכך, לפניות בנושא משלוח, מוצרים וחיובים, יש לפנות לחנות מולה התבצעה הקנייה בפועל.

ראיתי אחלה דיל ואני רוצה לרכוש, מה אני עושה?

במידה וראית דיל מטורף באתר שלנו, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הקישור ותגיע לאתר המפעיל את הדיל. ל – DailyD אין קשר עם האתר המפעיל את הדיל ועל כן ההצטרפות לדיל זה הנו עפ"י תנאי ההצטרפות של אותו אתר

עדכון מוצרים ומחירים ב-dailyD?

אתר dailyD סורק את החנויות ומתעדכן באופן אוטומטי מספר פעמים ביום. המידע המוצג באתר dailyD נלקח מהחנויות שבאחריותן לדאוג לעדכונו השוטף, לכן מומלץ להיכנס לאתר החנות לפני רכישה ולקבל את הפרטים המלאים.

מה עושים עם פרטי כרטיס האשראי שלי?

ברוב האתרים מחייבים איתם את הרכישה וזהו. לא שומרים את פרטי הכרטיס בשום מקום ולכן תידרשו לעדכנם בכל רכישה מחדש. הקנייה מאובטחת על פני תקני אינטרנט מאובטחים. מומלץ לבדוק את תנאי השימוש באתרים, רובם פועלים באותה השיטה

מה בנוגע לביטולים?

בעקרון ניתן לבצע ביטולים עפ"י החוק להגנת הצרכן. ממולץ לקרוא את התקנון של אותו אתר אליו הופניתם לרכישת השובר.

יש לי חנות מקוונת ואני רוצה להופיע אצלכם, מה לעשות?

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ניתן לכם את כל הפרטים.

דילוג לתוכן